×

دوربین مداربسته بوش

محصولی یافت نشد

Bosch Security Systems سازنده دوربین های نظارت تصویری بوش و زیرمجموعه شرکت آلمانی Bosch Group است که یک تولید کننده مشهور و پیشرو در زمینه های مختلف فناوری و خدمات است که بیش از 130 سال پیش تاسیس شده است.

محصولات این شرکت شامل سیستم های نظارت تصویری، تشخیص نفوذ، اعلان و کنترل صوتی می باشد.

این شرکت همچنین در بازار های نوظهور خانه های هوشمند حضور پر رنگی دارد. و برنامه خانه هوشمند بوش به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از تبلت یا تلفن همراه، سیستم های نظارتی، آشکارساز های نور، گرمایش، دود و حرکت در خانه خود را کنترل کنند.

هدف Bosch Security یکپارچه سازی تمام محصولات الکترونیکی خود از جمله دوربین های مدار بسته و سایر محصولات شبکه است.

به گفته این شرکت، امنیت داده ها نیز در این زمینه نقش اساسی دارد و مشتریان و کاربران می توانند تصمیم بگیرند که چگونه از داده های سیستم های امنیتی خود استفاده کنند.

تاریخچه دوربین مداربسته بوش

تاریخچه دوربین مداربسته بوش

Robert Bosch GmbH  یک شرکت فناوری است که توسط این مرد در سال 1886 در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد. بوش بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات خانگی و ساختمانی در جهان است.

دوربین مداربسته بوش در سال 2001 وارد صنعت امنیت و تجهیزات شد و در سال 2002 با خرید شرکت امنیتی و ارتباطات فیلیپس به طور رسمی وارد صنعت نظارت تصویری شد. در سال 2008، این شرکت همچنین تجارت دوربین های IP خود را از طریق خرید یک شرکت دوربین مدار بسته دیگر گسترش داد.

شرکت بوش سکیوریتی زیرمجموعه کارخانجات صنعتی بوش، یکی از شرکت های پیشرو در حوزه امنیت و ارتباطات، با مجموعه کامل محصولات نظارت تصویری، کنترل حرکت، اطفاء حریق، ویدئو کنفرانس و سیستم های صوتی می باشد. بوش با 21 نمایندگی در تمام قاره ها، دسترسی به محصولات بوش را آسان کرده است.

چرا دوربین مداربسته بوش را توصیه می کنیم؟

بوش به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدی، پیشرفته ترین محصولات نظارت تصویری و ارتباطات را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که شرکت Bush Security در 5 سال متوالی رتبه دوم را در بین برند های مطرح دنیا کسب کرده است.

 

قطعات مختلف سیستم های امنیتی بوش

این برند دوربین مداربسته محبوب برای رفع نیاز های بازار تولید شده اند و محصولات و خدمات آن ها برای بهبود کیفیت زندگی به فروش می رسد.

 

همکاری بین المللی بوش

بوش شریک انحصاری فروش و بازاریابی Sony Video Security در همه بازار ها به جز ژاپن است. علاوه بر این، بوش و سونی در توسعه فنی راه حل های محافظت از فیلم با یکدیگر همکاری می کنند.

سیستم های ویدئویی بوش

سیستم های ویدئویی بوش

بوش طیف کاملی از نوآوری ها و راه حل های محافظت از فیلم را ارائه می دهد که فراتر از نیاز های امنیتی امروزی است. در این رابطه بوش معتقد است که از این پس داده ها باید قابل تفسیر باشند. توانایی تفسیر مستقیم داده های ویدئویی در منبع، سطح امنیت را تا حد زیادی افزایش می دهد.

دوربین های مداربسته بوش بر استفاده حداکثری از داده های ویدئویی تمرکز می کنند. با وجود حجم عظیمی از داده های ویدئویی جمع آوری شده، آمار نشان می دهد که تنها 10 درصد از داده ها استفاده می شود. سوال این است که چرا ما فقط از چنین حجم محدودی از داده استفاده می کنیم؟ بنابراین بوش با ارتقای تکنولوژی خود قصد دارد از پتانسیل تصاویر دوربین مداربسته نهایت استفاده را ببرد.

با استفاده از تجزیه و تحلیل استاندارد ویدئویی، کاربران دوربین های مدار بسته بوش می توانند اطلاعات را مستقیما در منبع تفسیر کنند. این موضوع به شدت بر تصمیمات تجاری تاثیر می گذارد. این اطلاعات در زمینه های کاهش هزینه و صورتحساب، شناسایی الگو های رفتاری مشتری و موارد دیگر بسیار مفید است.

کیفیت تصویر دوربین مداربسته بوش

توجه به کیفیت تصویر دوربین های مدار بسته یکی از مواردی است که بسیاری از کاربران به آن انتقاد می کنند. تصور کنید دوربین مداربسته فاقد شارپنس است، بنابراین نمی توان از جزئیات عمل مجرمانه مطلع شد. بنابراین دوربین های مداربسته بوش می توانند از بالا ترین کیفیت ممکن با حداکثر رزولوشن 4K  HD استفاده کنند. علاوه بر این، این دوربین ها به فناوری Starlight برای عملکرد در نور کم مجهز شده اند.

کنترل هوشمند بیت ریت

بهترین سیستم های امنیتی مربوط به عملکرد مدیریت داده ها در نظر گرفته می شود. دوربین های مداربسته بوش از پیشگامان مدیریت داده در این زمینه هستند. مدیریت صحیح ویدئو در این محصولات هزینه ذخیره سازی داده ها در منابع ذخیره سازی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

امنیت داده ها

امنیت داده های نظارتی به اندازه افراد و مکان هایی که محافظت می شوند مهم است. به عنوان مثال، شبکه ای از دوربین های امنیتی را تصور کنید که توسط هکر ها هک شده است. در این حالت علاوه بر خطر برای افراد و مکان ها، سایر داده ها نیز در حال حاضر در معرض خطر خواهند یود.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه
X